Styling: Animal print

Nikdy ho nebudete mít dost. Zvířecí potisk hýbe světem módy každou sezónu. Poté co se zvířecí vzory hojně používaly v sezoně JARO/LÉTO 19 a to hlavně u trendy kousků oblečení, nyní směřují hlavně k doplňkům. 

Král zvířecích poticků –  LEOPARD

LEOPARD

Leopardí potisk sice nehraje v sezóně podzim/zima tak výraznou roli, každopádně králem zůstává. Módní průmysl jej označuje za neutrální. Má totiž jedinečnou schopnost doladit „jakýkoliv“ outfit a projevit jeho divokou stranu.

Který print je nyní HOT?

styleplanet

 

Je to krokodýlí potisk. V provedení na podzim a zimu se o něm dá říci, že je také neutrální. Používá se nejčastěji v černé, červené a hnědé barvě, ale trendy je také starorůžová.

kroko.jpg

Krokodýlí potisk vypadá sám o sobě luxusně, nemějte však strach jej použít i k běžnému každodennímu outfitu. Stačí jen zvolit správný tvar kabelky.

Pokud však hledáte v první řadě elegantní look v trendy barvě, nechte se inspirovat třeba tímto outfitem.

28

Celý outfit můžete najít >>ZDE<<

Nebo spíše rolák, kabát a pohodlný batůžek pro každodenní nošení??

1.jpg

Batůžek ve dvou barvách najdete >>ZDE<<

Více chic look – třpytivý rolák, černé šaty a mini kabelka s kroko printem…

2

Věčírkový outfit – černé kalhoty do zvonu, košile s chain printem a k tomu maxipsaníčko?

 

3

Maxipsaníčko ve třech barvách najdete >>ZDE<<

Inspirace na téma animal print je mnoho, je na Vás, který styl zvolíte a jakou kabelku s krokodýlím potiskem či jiný zvířecím potisku zvolíte.

 

Držte se však těchto třech základních pravidel.

1.KVALITA

Vybírejte si produkty s kvalitním potiskem. ( pozor – kvalitní potisk nemusí být je ten, který je drahý, soustřeďte se na detail )Neohrozíte tím, že Váš outfit bude vypadat levně.

2.BALANCE

Nekombinujte více druhů zvířecích vzorů. Když už má Váš outfit obsahovat více než jeden kousek se jednotným zvířecím vzorem, platí pravidlo číslo 1. Hledejte stejnou nebo podobnou kvalitu tisku.

3.HRAJTE SI

Nebojte si si pohrát s kombinacemi oblečení. Dlouhá sukně s krátkou bundou. Nadměrný oversize kabát s mini šaty nebo třeba chlupatá vesta se slimfit topem.

Jakmile pochopíte triky, jak začlenit zvířecí potisk do Vašeho šatníku, budete se moci k tomuto trendu připojit bez námahy a zůstat u něj.

 

shopping bag

Celou kolekci kabelek a batohů se zvířecím vzorem si můžete prohlédnout

>> ZDE <<

 

 

Jaké zvířecí potisky jsou nyní v kurzu? Pojďme si je ukázat.