Téma měsíce 09/19: Šperky PD PAOLA

Nová éra současných šperků

PD PAOLA se zrodila s cílem transformovat klenotnický průmysl. Výrazný styl a kvalita, tvoří podstatu této španělské šperkařské společnosti. Šperky PD PAOLA doprovází současné ženy v jejich měnícím se životě.

Od žen, pro ženy!

PD PAOLA zasáhne ženu, která uniká konvencím. Ženu, která staví svůj život na pevných hodnotách, které definují opravdovou ženskost.

Dualita sil, které zdaleka nejsou antagonistické, ale koexistují v rovnováze.

PD PAOLA věří ve svobodné sebe-vyjadřování žen, a proto usiluje o překročení stereotypů, vytvořením nových šperků, navržených pro dnešní ženu, které mají být elegantní, jednoduché a nezávislé.

GISELLE_CAMP_916_Full

Spočívá to v duši. Síla, důvěra, odvaha. To jsou hodnoty, které skrze své šperky hájí PD PAOLA a usiluje je vštípit každé ženě, která si to přeje.

V roce 2014 se sourozenci Paola a Humbert rozhodli opustit příslušnou profesní kariéru a uskutečnit svůj sen. Vytvořit značku pro dnešní ženy, změnit svou vášeň pro šperky a design v celoživotní projekt. Dnes jsou velice hrdí na to, že díky jejich šperkům dokáží vytvořit nezapomenutelné zážitky u každé ženy, která je nosí.

Šperky PD PAOLA najdete online >> ZDE<<

Více o samotné výrobě šperků i kolekcích PD PAOLA najdete v budoucích článcích na

našem blogu.