Novinky: SS18 By Veshion

Processed with VSCO with a6 preset

Autorka blogu Veshion Life, Veronika Vrbová, pro Vás připravila výběr toho nej z nové letní kolekce. Fashion pieces, které by podle ní neměly chybět v žádném letním šatníku… a rozhodně nebudou chybět právě v šatníku Veroniky, si můžete prohlédnout zde.
Inspirujte se…

Fashionplanet_showroom_13Mini kabelka/ crossbody DOCA v barvě slonové kosti – prohlédnout zdeFashionplanet_showroom_8Verča přiznává svou závislost na kolekci Chanel Style… A my její dilema ohledně barevného výběru absolutně chápeme.
Novinka z limitované kolekce bude dostupná v dubnu. Rezervaci si na ní ale můžete udělat hned – zdeFashionplanet_showroom_9Vzhledem k tomu, že černou i světlou řetízkovku od Doca již v šatníku Verča má, rozhodla se pro červenou… která je mimochodem barvou sezóny, takže za nás určite velké ANO!IMG_1363Pro ty z Vás, které preferují větší kabelky a elegantnější design tu máme z řady prošívaných řetízkových kabelek tento model.. a je skvělý!
Kabelky si můžete prohlédnout – zde. IMG_1379Z kolekce oblečení si Veronika oblíbila floral print od Estel Collection, které budou od dubna k zakoupení v našem butiku a u prodejců Estel. Fashionplanet_showroom_5

Rozhodně se podívejte na celý článek, který najdete na blogu http://www.veshionlife.com !
A najdete tam také aktuální slevový kód, prostřednictvím kterého si můžete výhodně nakoupit cokoliv z kolekce DOCA SS18!

Veru, děkujeme za super inspiraci!

XoXo
Váš Tým Styleplanet