Fashion Family: Nikola Braxatorisová

S radostí představujeme novou členku naší Fashion Family.
Je jí skvělá Nikola Braxatorisová, autorka fashion a lifestyle blogu Brixhauz.

Brixi je jedna z bloggerek, kterou pravidelně sleduji, hlavně na IG. Přiznám se, že mám v galerii dost screenshotů jejich outfitů a také fotky kaváren a míst, na které jsem předtím nenarazila…

komentuje kreativní ředitelka Fashionplanet, Nikoleta Apostolu.

 

Brixi navštívila showroom Fashionplanet ještě před začátkem sezóny a vybrala si pár opravdu skvělých kousků.

brixi17

Když jsem poprvé uviděla novou kolekci Doca, okamžitě jsem se zamilovala do crossbody kabelky v Chanel stylu. Na Chanelku zatím úplně nemám, takže mě momentálně zachraňuje tato kráska, kterou jsem nakonec kvůli praktičnosti zvolila v černé barvě.

brixi2

Miluji cestování a k tomu neodmyslytelně patří batoh na zádech. A protože batohů není nikdy dost, hned jsem si jeden v nové Doca kolekci vybrala. V mém šatníku spíše převládají minimalistické kabelky či batohy, avšak tentokrát jsem sáhla po trochu výraznějším modelu. Už se nemohu dočkat, svůj barevný batůžek vezmu do světa!

brixi4

Kabelka s ozdobným řetízkem a kroužkem, je za mě velký favorit! Kabelku v takové barvě můj šatník určitě mile rád přivítá a navíc se mi bude dokonale hodit k mým novým bílo zlatým teniskám. Na léto úplně ideální!

brixi6

Na Pomikaki kabelky jsem se nemohla vynadívat. Oči jsem nemohla spustit ze stylové kabelky se cvočky, která je přesně můj styl! Nedávno jsem si pořídila křivák ze Zary se třásněmi a cvočky, takže už úplně vidím tyto dva kousky dohromady!

brixi5

Brixi si vybrala nejen z kolekce kabelek…
Plážové přehozy v boho stylu na listu must haves nesmí chybět.

brixi11

brixi7

Outfity s vybranými kousky najdete na blogu brixhauz a na ig profilu brixinka.
A další skvělá inspirace je na cestě… tak ji nezapomeňte sledovat!