Fashion Family: Týnuš Třešničková

Týnuš je jednou z hlavních hvězd na české Youtube scéně, představovat ji asi nebude třeba. Na začátku jara navštívila náš showroom a vybírala z nové kolekce DOCA!
Co se dostalo na must have list Týnuš se dočtete právě v tomto článku!

3

Kabelka DOCA, ke které si Týnuš vybrala i peněženku.

Ráda nosím bižuterii v rose gold barvě a když jsem viděla, že kabelky DOCA mají v této barvě kovové doplňky, zajásala jsem! Dokonalá kombinace rose gold detailů a pudrově růžové barvy kabelky mě očarovala. Proto jsem si vybrala kabelku atypického tvaru z kolekce Metallics. Skvěle doplní mé jarní outfity… říká Týnuš.

1

“ Týnuš je mimořádně milá mladá dáma! Má svůj osobní styl, ať už mluvíme o módě, či o samotném projevu na YouTube nebo IG, to co dělá je jedinečné. Dokáže být nám, odběratelům a followers, velmi blízko. Její videa jsou inspirativní a relevantní! Jsem moc ráda, že je jednou z členů naší komunity Fashionplanet Family.“ říká kreativní ředitelka Fashionplanet, Nikoleta Apostolu.

2

Lososové kabelky s růžovým zlatem byly jasným favoritem Týnuš.
Na léto sáhla po messengeru z kolekce Greek Islands. Kabelku v barvě capuccino beige zdobí propracovaná výšivka a zlaté kovové detaily – na eshopu dostupná ve třech barvách – prohlédnout si je můžete zde.

4

Výšivky jsou trendem letošního jara/léta. Jsou na všem! S takto hravou kabelkou si už nemusíte lámat hlavu, co na sebe. Stačí totiž jen úplně jednoduché kousky a kabelka zařídí, aby to nebyla nuda.

6

Co všechno se tedy objeví v letním šatníku Týny?

Týnuš, děkujeme, že jsi součástí Fashionplanet Family a že nás i naše followers inspiruješ vždy skvělým a osobitým výběrem!

Inspirujte se novinkami na YouTube nebo Instagramu Týnky!