Fashion Family: Veronika Vrbová

Blogguje, fotí, věnuje se grafickému designu a je nenahraditelnou součástí kreativního týmu Fashionplanet! Jmenuje se Veronika Vrbová, z blogu a sociálních sítí ji znáte jako Veshion. Něco málo o Veronice najdete spolu s jejími tipy z kolekce ss17 v tomto článku.

fp12

V mém šatníku najdete asi všechny odstíny černé společně s šedou a bílou a proto jsem si zamilovala letní Doca kolekci, kde jsem si vybrala overal, síťované šaty a dlouhý kardigan. Ano vše v černé barvě!

Veronika Vrbová

fp10

fp36

fp24

Nová kolekce kabelek Doca se neuvěřitelně podařila! A já bych si nejradši odnesla vetšinu kousků.. Ale mezi mé největší oblíbence patří černá shopper kabelka, Chanel styl crossbody v béžové barvě a tahle šedá kabelka s kovovými uchy.

Dodává Veronika k jejím oblíbeným kouskům

fp15

Strašně dlouho jsem hledala kabelku do školy, kam by se mi vešel počítač, skicák, jídlo a všechny moje nezbytnosti a konečně jsem ji našla! Navíc je kvalitně provedená, takže se nemusím bát nosit i těžké věci.

Veronika popisuje její novou tašku do školy

fp38

fp7

fp28

Tohle léto jedeme s holkama do Řecka, takže připravujeme outfity už teď. Must have je plážová taška, která bude skvělá i do města a přehozy přes plavky.

fp37

fp27

Krásný den, Vám přeje
tým Styleplanet