Styling: Béžová kableka 3x jinak

Jarní kolekce je v prodeji na eshopu a my jsme pro Vás připravili inspiraci na styling kabelky DOCA, která patří mezi zásadní kousky jarní sezóny!

Navštívili jsme spolu s modelkou a kamarádkou, Katkou Šonkovou, jeden z nejstylovějších podniků v Praze, Vnitroblock, kde jsme pro Vás styling nafotili.

Stylistka Nikoleta ráda kombinuje eleganci a street style.
První volbou na styling kabelky je toho důkazem. Kalhoty z kolekce Estel Collection by v kombinaci s halenkou a podpatky jistě vypadaly chic. My jsme zvolili fashion variantu s logovým trikem značky Biston a kotníkovými Converse.

2

3

4

5

Office ladies, druhý outfit je právě pro Vás!
Modrá barva je základem luxusního office looku a proto jsme v kombinaci s béžovou kabelkou zvolili právě klasické tmavě modré kalhoty a jemnou košili s proužkem a krajkou, obojí značky Estel Collection.

6

10

8

7

Street chic.. třetí outfit kombinuje jarní essentials.
Slim fit jeans v šedé barvě, basic top a dlouhé letní sako ve stylu Balmain.. outfit je podle nás super stylish a přesto minimal.

11

12

13

14

15

Kabelku si můžete pořídit v barvě capuccino beige, nebo v ledově šedé – zde.
Oblečení Estel Collection, triko Biston  a sako Relish – Fashionplanet Boutique Mladá Boleslav. Všechny produkty je také možné zaslat přímo k Vám – bližší info na našem emailu.

Přejeme Vám úspěšný týden a příjemné nákupy nové kolekce!
My se od webu nemůžeme odtrhnout…

Váš tým Styleplanet