Styling: We Love Fashion

Dnešní inspirací je Janička, zakladatelka blogu Love Fashion, který se řadí mezi špičku na české blogerské scéně a my její články i instagram pravidelně sledujeme.

janicka1

Janičku jsme oblékli do kašmírovo- vlněného kabátku, který zdobí bohatý kožešinový límec. No a k němu si vzala doslova „svou“ Chiara bag od italské značky Pomikaki, kterou zdobí její monogram.

janicka10

Límec ze stříbrné lišky dodá kabátu nádech zimního luxusu a Janičce bezesporu velmi sluší. Co nás ale na kabátu baví je to, že si límec můžete kdykoliv odepnout. To Vám umožní různé kombinace v různých ročních obdobích a taky si nebudete muset lámat hlavu s ošetřováním kabátku.

janicka4

janicka6

Kabelka Chiara Monogram vznikla ve spolupráci značky Pomikaki s italskou bloggerkou Chiarou Biasi. Je vyrobená ručně z eko kůže, jako všechny kabelky konceptu Pomikaki, a  nosit ji můžete v ruce, přes jedno rameno, nebo jako cross body. Podšitá je motivem klasické skotské kostky v tmavě zelené, což je do-ko-na-lé!

janicka11

No a když si Jana a Nikoleta, naše kreativní ředitelka, vyrazí na kávu… vypadá to asi takhle. My v týmu milujeme matching outfity a často se nám stane, že si vybereme ten stejný kousek. Nepřijde nám to nijak trapné, spíš super cool. A tak to má i Janička s Nikčou.

 

Přejeme Vám pohodové předvánoční dny & nezapomeňte, že Santa neexistuje a dokonalý dárek si vyberete jen sama vy! Ať už to bude kabelka s monogramemkašmírový kabát nebo cokoliv jiného, nezapomeňte na sebe!

Tým Styleplanet