Fashion Family: Nikol Švantnerová

Představujeme Vám kampaň Fashionplanet Winter 2016/17 v hlavní roli s krásnou Nikol Švantnerovou.

Kampaň představuje všechny značky, které v našem velkoobchodním i retail portfoliu nabízíme. Elegantní Estel Collection, kterou vidíte na prvních fotkách je jedna z nejexkluzivnějších značek našeho portfolia. Značka s více než 40ti letou historií je vždy velmi chic.

dsc_3905a1
Outfit Estel Collection.
dsc_4135a1Outfit Estel Collection.
dsc_5509a1Outfit Estel Collection.

„Chtěla jsem Nikol ukázat v různých stylech. Je pro mě fascinující, jak se dokáže změnit z divy v street rebelku. Je to velmi inspirující. I přesto, že máme každá svůj styl, situace a role v našich životech někdy vyžadují jinou prezentaci našeho já… a móda je pro mě nástrojem, který to umožňuje!“ říká kreativní ředitelka Nikoleta Apostolu.

dsc_4763a1Outfit DOCA

Retro prints jsou jedním z hlavních elementů v kolekci DOCA FW16/17, kterou milujeme!
Značku DOCA znáte hlavně díky nápaditým kabelkám a doplňkům, ve skutečnosti ale nabízí každou sezónu i skvělou fresh módu, která spolu s kabelkami tvoří vždy ladící total look. My jsme okouzleni kolekcí chic retro printů.

dsc_4877a1Outfit DOCA

Na další fotce je Nikol ve svetru značky Nicola knitwear. Jejich úplety jsou vždy velmi chic.. ale hlavně jsou taaak příjemné. Úplety by měly být na dotek příjemné tak, aby se daly nosit i na holé tělo. Svetry, které obsahují různé druhy vlny nebo mohéru často štípou. Značka Nicola vybírá pletáže zejména v Itálii a jsou vždy prvotřídní kvality.

dsc_5290a1Svetr Nicola Knitwear

Následující outfit patří značce Edward Jeans a totálně vystihuje její styl a filozofii.
Edward je opravdu casual, nabízí uvolněný street style a specializuje se na skvělý ručně zpracovaný denim, který je TOP.

dsc_4982a1Outfit Edward Jeans
dsc_5106a1Bunda Biston – Splendid

V zimě u nás nechybí ani stylové bundy a kožichy.  Matná černá parka s čeným eco kožíškem je jednou z oblíbených z aktuální kolekce.

„Když jsme se v létě rozhodli nafotit vlastní kampaň, přesně jsem věděla, kde a s kým ji chci vytvořit. Nikol byla první a jediná volba a jsem moc ráda, že se tak stala součástí Fashionplanet Family. S výsledkem jsem moc spokojená a chci tak osobně poděkovat týmu, který se na něm podílel a Soho Prague, které pro mě bylo vysněnou lokací.“ dodává Nikoleta.

dsc_5436a1Nikoleta Apostolu & Nikol Švantnerová – oba outfity Estel Collection

 

Věříme, že se Vám kampaň líbila a bude pro Vás inspirací.
No a pro trochu více inspirace nezapomeňte sledovat instagram Fashionplanet & Nikol !

Tým
Model: Nikol Švantnerová
Photo: Daniel Zahrádka Photography
Styling: Nikoleta Apostolu
MakeUp: Kateřina Horáková
Hair: Michaela Poláková – Salon Villa

Děkujeme také Soho Prague za poskytnutí luxusních prostorů.

Váš tým Styleplanet