Styling: Monochrome

Černá je old time classic a my jí spolu s Veronikou zbožňujeme.
Proto jsme pro Vás připravily inspiraci na celo černý street outfit.

Absolutní must have sezóny jsou kalhoty s koženou texturou, ty naše jsou od značky Estel Collection.

mono2

“ U kalhot v koženém stylu je třeba dát pozor na kvalitu materiálu. Nedoporučuji levné koženky, jsou nekomfortní a vypadají vulgárně. Tyhle Estelky jsou zatím nejlepší, které jsem vyzkoušela. Mají vlastnost second skin, když si je obléknete, skvěle obejmou postavu a takřka necítíte, že je máte na sobě. Jsou prodyšné a cigaretový střih s vyšším pasem lichotí všem postavám.“ říká stylistka Nikoleta Apostolu.

Aby koženkové kalhoty působily streetově, zkombinovaly jsme je s ležérním trikem Edward Jeans a kostkovanou košilí stejné značky, kterou můžete přehodit přes triko, nebo ovázat kolem pasu, jako Verča.

mono3

mono4

mono5

Jestliže Verču a její osobní blog, Veshion Life, sledujete, jistě jste si všimli, že její styl je prototypem komfortní městské módy velkých světových metropolí. “ U nás se ženy někdy až moc snaží o to, vypadat sexy. Když žijete rychlý městský život, potřebujete komfort. Verča má tento styl zvládnutý a pro mě je velkou inspirací.“ dodává stylistka.

„Tenhle outfit mi připomíná co jsem nosila v mých teenagerských letech, vždycky jsem si ovázala košili okolo pasu a tím přidala outfitu něco extra. Bylo fajn se takhle obléknout znovu a trochu zavzpomínat“  řekla Veronika.

mono7

mono8

mono9

monomain

Okay, a ke street outfitu patří jednoznačně batoh!
Černo zlatý DOCA dokonale podtrhnul outfit a jelikož milujeme detaily, tak jsme k němu vybraly old school Ray Bans v černo zlaté a černé trendové Puma sneakers.

Líbí?

tričko/košile – Edward Jeans
kalhoty – Estel Collection
bath – Doca (odkaz)
brýle – RayBan
both – Puma