Téma měsíce: Kožíšky

Krásný den přejeme Vám všem a tímto bychom Vám chtěli představit náš nejnovější projekt v kterém bychom Vám rádi předtsavily nejnovější trendy, ale i klasiky, které budou hlavním hitem daného měsíce. Pro říjen to jsou kožísky! Počasí se už dost ochladilo a je důležité zůstat v teple, ale zároveň stylově. Zaexperimentujte a vyzkoušejte různé barvy, nemusíte se bát vínových ani tmavě modrých odstínů a pro ty více odvážné je tu různorodá škála barevných kombinací. My osobně si nejvíce oblíbily kožešinové vesty, které nám dovolí ukázat i světříky a halenky! Podívejte se na fotky níže a nechte se inspirovat!

kozisky1

Jak už jsme zmiňovali výše, vesty odhalí i to co máte pod kožíškem a automatic udělají outfit mnohem zajímavější. Zkuste různě vzorované věci s jednobarevnou vestičkou a nebo naopak!

4low

I ulice může být módním molem.

6low

detail3

kozisky2

Doufáme, že se Vám inspirace líbila a napište nám, jak nejraději kombinujete kožíšky Vy?

-Team Style Planet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras tempor, elit vitae mollis varius, diam lacus euismod nibh, vitae tincidunt metus mi eget ligula. Suspendisse mollis tempor risus. Suspendisse ut libero at odio imperdiet facilisis ac eget odio. Proin dictum rutrum tincidunt. Cras iaculis lectus sit amet elementum congue. Nulla facilisi. Donec rhoncus risus sit amet odio molestie condimentum. In non mauris at mi tempus hendrerit ac ac purus. Donec vitae diam diam.